Başkan Deveciler, Memiş Mahallesi’nde Hemşehrileriyle Buluştu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler ve CHP Meclis Üyesi Adayları bu akşam Memiş Mahallesi’nde düzenlenen ziyarette, Asmalı Kahve ve 8 Eylül Parkı Çay Bahçesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Başkan Deveciler, 5 yılda Burhaniye’ye kazandırmış olduğu faaliyetleri hakkında bilgi vererek, gelecek dönem için hazırlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. […]

 Başkan Deveciler, Memiş Mahallesi’nde Hemşehrileriyle Buluştu

05.03.2024 - 10:12

Güncelleme : 08.03.2024 - 5:13
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler ve CHP Meclis Üyesi Adayları bu akşam Memiş Mahallesi’nde düzenlenen ziyarette, Asmalı Kahve ve 8 Eylül Parkı Çay Bahçesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi.

Başkan Deveciler, 5 yılda Burhaniye’ye kazandırmış olduğu faaliyetleri hakkında bilgi vererek, gelecek dönem için hazırlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Hemşehrilerinin beklenti ve önerilerini dikkate alarak, ortak bir vizyon oluşturmayı hedefleyen Başkan Ali Kemal Deveciler, vatandaşlarla etkili bir diyalog kurdu.

Hemşehrilerinin teveccühüyle karşılanan Ali Kemal Deveciler, “Değişen ve Gelişen Burhaniye” için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğini vurguladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın