BURHANİYE BELEDİYE MECLİSİ, DÖNEMİN SON TOPLANTISINI YAPTI

Burhaniye Belediyesi 2019-2024 döneminin, son belediye meclis toplantısı, Belediye Meclis Üyeleri, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, basın mensuplarının katılımıyla Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Makamlar koltuklar gelip geçicidir. Meclis üyesi 25 arkadaşımın 25’i de birbirinden değerli. Beraber görev yapsak da yapmasak da benim yapabileceğim her şeyde […]

 BURHANİYE BELEDİYE MECLİSİ, DÖNEMİN SON TOPLANTISINI YAPTI

04.03.2024 - 0:59

Güncelleme : 04.03.2024 - 0:59
2 defa okundu

Burhaniye Belediyesi 2019-2024 döneminin, son belediye meclis toplantısı, Belediye Meclis Üyeleri, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, basın mensuplarının katılımıyla Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Makamlar koltuklar gelip geçicidir. Meclis üyesi 25 arkadaşımın 25’i de birbirinden değerli. Beraber görev yapsak da yapmasak da benim yapabileceğim her şeyde arkadaşlarımın yanında olacağım” dedi.

5 yıl boyunca, Burhaniye için tüm meclis üyeleri ile birlikte güzel işler yapıldığını belirten Başkan Deveciler, ”Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Büyükşehir’de tek parti, sanki Burhaniye Partisi gibi hareket ederek ilçemizin menfaatine hareket ettik. Bugün son meclisimizi yaptık. Yerel Seçimlerin tüm ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, aday arkadaşlarımızın hepsine başarılar diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Burhaniye Belediyesi meclis salonunda, yapılan konuşmaların ardından gündem maddeleri görüşüldü. Toplantı, imar konuları başta olmak üzere gündem maddelerin görüşülmesinin ardından sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın