BAŞKAN DEVECİLER ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR VERDİ

Ramazan Ayı’nın 10. gününde Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, şehit ve gazi ailelerini iftarda ağırladı. Bayramlarda ve özel günlerde şehit aileleri ve gazileri her zaman hatırlayarak ziyaret eden Burhaniye Belediyesi, Ramazan dolayısıyla Blue Port Hotel’de gerçekleştirdiği iftar davetinde şehit yakınları ve gazileri ağırladı. İftara Başkan Deveciler ve Yardımcıları Oktay Erbalaban ile Tamer Midilli, şehit […]

 BAŞKAN DEVECİLER ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR VERDİ

24.03.2024 - 20:16

Güncelleme : 24.03.2024 - 20:16
0 defa okundu

Ramazan Ayı’nın 10. gününde Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, şehit ve gazi ailelerini iftarda ağırladı.

Bayramlarda ve özel günlerde şehit aileleri ve gazileri her zaman hatırlayarak ziyaret eden Burhaniye Belediyesi, Ramazan dolayısıyla Blue Port Hotel’de gerçekleştirdiği iftar davetinde şehit yakınları ve gazileri ağırladı. İftara Başkan Deveciler ve Yardımcıları Oktay Erbalaban ile Tamer Midilli, şehit ve gazi aileleri katıldı. 

Paylaşma ayı Ramazan’da ülkemiz için canını veren şehitlerimizin aileleri ve canını hiçe sayarak fedakarlık gösteren gazilerimizle buluşmaktan onur duyduğunu belirten Başkan Deveciler, “Vatan sizlere minnettar. Bizler de Burhaniye Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Birlikte nice güzel Ramazanlara” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın