BAŞKAN DEVECİLER’DEN KIRSAL MAHALLELERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler; merkez kırsal ayrımı yapmadan, ilçenin tüm mahallelerini günlük program dahilinde ziyaret etmeye, Burhaniye’yi karış karış dolaşmaya devam ediyor. Hacıbozlar, Yabancılar, Tahtacı ve Hisar Mahallelerini ziyaret eden Deveciler, vatandaşlarla ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Ziyaret ettiği mahallelerde; muhtarların ve mahalle sakinlerine öncelikle 31 Mart’ta yapılan Mahalli İdari Seçimlerinde verdikleri […]

 BAŞKAN DEVECİLER’DEN KIRSAL MAHALLELERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

27.04.2024 - 13:56

Güncelleme : 27.04.2024 - 13:56
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler; merkez kırsal ayrımı yapmadan, ilçenin tüm mahallelerini günlük program dahilinde ziyaret etmeye, Burhaniye’yi karış karış dolaşmaya devam ediyor.
Hacıbozlar, Yabancılar, Tahtacı ve Hisar Mahallelerini ziyaret eden Deveciler, vatandaşlarla ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Ziyaret ettiği mahallelerde; muhtarların ve mahalle sakinlerine öncelikle 31 Mart’ta yapılan Mahalli İdari Seçimlerinde verdikleri destek adına teşekkür eden Başkan Deveciler daha sonrasında ise Mahallelilerin sorunlarını dinleyerek, her mahalleye eşit hizmet götürme anlayışı ile çalıştıklarını ve program dahilinde tüm istek talep ve önerilerin değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağını belirtti. Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar teşekkür ederek, kendilerini dinleyen Başkan Deveciler’e çay ikram ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın