BBKT BİR ÖDÜL DAHA ALDI

Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosu tarafından sahnelenen “YAŞASIN BARIŞ” oyunu Ayvalık Nejat Uygur Sahnesinde düzenlenen Direklerarası Seyircileri ödülleri töreninde ödüle layık görüldü.  Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosu Ekibi “YAŞASIN BARIŞ” Çocuk Oyunu ile 2019-2022 23. Direklerarası Seyircileri Ödülleri Çocuk, Emek, Kurum, Tiyatroya Katkı ve Köprü Kuranların Ödülleri kapsamında ödül aldı. Oyunun Yönetmenliğini Semra Mamuk, Genel Sanat Yönetmenliğini […]

 BBKT BİR ÖDÜL DAHA ALDI

14.06.2023 - 13:06

Güncelleme : 14.06.2023 - 13:06
1 defa okundu

Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosu tarafından sahnelenen “YAŞASIN BARIŞ” oyunu Ayvalık Nejat Uygur Sahnesinde düzenlenen Direklerarası Seyircileri ödülleri töreninde ödüle layık görüldü. 

Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosu Ekibi “YAŞASIN BARIŞ” Çocuk Oyunu ile 2019-2022 23. Direklerarası Seyircileri Ödülleri Çocuk, Emek, Kurum, Tiyatroya Katkı ve Köprü Kuranların Ödülleri kapsamında ödül aldı. Oyunun Yönetmenliğini Semra Mamuk, Genel Sanat Yönetmenliğini Osman Uğur Mamuk ve oyuncuklarını  Furkan Kocabaş, Kadir Kesten, M.Yusuf Yakupoğlu, Neva Şentürk, Onur Durak, Sude Mamuk, Görkem Gök, Bayram Yamac, Sude Onur, Samet Karadağ,  İsmail Ege Selim, Yunus Kahraman, Nehir Okur, Hasret Nayman, Beril Yüksel’in üstendiği, teknik ekipte Zeynep Sıla Topçu, Irmak Karaaslan’ın yer aldığı oyunun başarısı halk jürisi tarafından da taçlandırılmış oldu. 

  1. ödülünü alan Belediye Tiyatrosunu tebrik eden Başkan Deveciler, “Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Alkışları bol olsun. Tüm imkanlarımızla Burhaniye’de sanatı ve sanatçıyı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

BBKT BİR ÖDÜL DAHA ALDI (5) BBKT BİR ÖDÜL DAHA ALDI (4) BBKT BİR ÖDÜL DAHA ALDI (3) BBKT BİR ÖDÜL DAHA ALDI (2) BBKT BİR ÖDÜL DAHA ALDI (1)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın