BURHANİYE’DE YOL ÇALIŞMALARINA TAM GAZ DEVAM

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesindeki yol yapım ve onarım çalışmaları eş zamanlı olarak 4 farklı noktada devam ediyor. Altyapı çalışmalarından kaynaklı ve zamanla oluşan deformasyon sebebiyle bozulan yollar, program dahilinde yenileniyor. Öğretmenler Mahallesi Reha Yurdakul Caddesi’nde parke taş yol yapımı devam ederken, İskele Mahallesi Kordon Boyu Caddesinde de parke taş alt yapı çalışmaları sürüyor. […]

 BURHANİYE’DE YOL ÇALIŞMALARINA TAM GAZ DEVAM

17.03.2023 - 15:41

Güncelleme : 17.03.2023 - 15:41
1 defa okundu

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesindeki yol yapım ve onarım çalışmaları eş zamanlı olarak 4 farklı noktada devam ediyor.

Altyapı çalışmalarından kaynaklı ve zamanla oluşan deformasyon sebebiyle bozulan yollar, program dahilinde yenileniyor. Öğretmenler Mahallesi Reha Yurdakul Caddesi’nde parke taş yol yapımı devam ederken, İskele Mahallesi Kordon Boyu Caddesinde de parke taş alt yapı çalışmaları sürüyor. İlçenin diğer noktalarında süren çalışmalarda da Ören Mahallesi Siteler Bulvarı parke taş tamiratı ve Kocacami Mahallesi Kemer Sokakta yol söküm çalışmalarına başlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın