EDREMİT BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR

Edremit Belediyesi, Hanlar bölgesinde etkili olan kar yağışında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına mama dağıttı. Hasta olan hayvanlar da veteriner hekimler tarafından tedavi altına alındı. Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Veterinerlik Birimi ekipleri kış günlerinde sokaktaki hayvanları ihmal etmiyor. Hasta ve yaralı hayvanlar da veteriner hekimler tarafından tedavi ediliyor. Edremit Belediyesi sokaktaki canların soğuk ve karlı […]

 EDREMİT BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR

16.01.2024 - 10:23

Güncelleme : 16.01.2024 - 10:23
0 defa okundu

Edremit Belediyesi, Hanlar bölgesinde etkili olan kar yağışında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına mama dağıttı. Hasta olan hayvanlar da veteriner hekimler tarafından tedavi altına alındı.

Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Veterinerlik Birimi ekipleri kış günlerinde sokaktaki hayvanları ihmal etmiyor. Hasta ve yaralı hayvanlar da veteriner hekimler tarafından tedavi ediliyor. Edremit Belediyesi sokaktaki canların soğuk ve karlı havadan etkilenmemesi için ilçe genelinde sahada çalışmalarını sürdürüyor.

Edremit Belediyesi, Edremit ve Çanakkale’nin Yenice ilçesi arasındaki Hanlar bölgesinde de yoğun kar yağışında aç kalan sokak hayvanlarını unutmadı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın talimatıyla sokaktaki can dostları soğuk havalarda unutmayarak besleme noktalarında çalışmalara devam ettiklerini belirten belediye ekipleri, kar yağışı olan bölgelerde de besleme yapacaklarını vurguladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın