Edremit’te Yol Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın talimatıyla ivedilikle devam eden yol çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Gaziilyas Mahallesi Kışlalar Caddesi; başta, döşenen doğalgaz hattı ve kötü hava koşulları nedeniyle bozulmuş ve yıpranmıştı. Edremit Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekiplerince; 7 bin m² parke taş, […]

 Edremit’te Yol Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

05.07.2023 - 13:14

Güncelleme : 05.07.2023 - 13:14
3 defa okundu

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın talimatıyla ivedilikle devam eden yol çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Gaziilyas Mahallesi Kışlalar Caddesi; başta, döşenen doğalgaz hattı ve kötü hava koşulları nedeniyle bozulmuş ve yıpranmıştı.

Edremit Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekiplerince; 7 bin m² parke taş, yağmur suyu oluğu, kaldırım ve peyzaj düzenlemeleriyle Gaziilyas Mahallesi Kışlalar Caddesi, eskisinden daha da modern bir görünüme kavuşarak, vatandaşa kolaylık sağlayacak. Çalışmalar son hızla devam ederken; ilgili ekipler güvenli bir çalışma alanı oluşturarak herhangi bir aksiliğin yaşanmaması için bütün tedbirleri aldı. Çalışmalar program dâhilinde bağlantılı cadde ve sokaklarda da devam edecek.

fen işleri (4) fen işleri (3) fen işleri (2) fen işleri (1)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın