ETO-Edremit Kaymakamlığı İş Birliğiyle Yardımlar Depremzedelere Ulaşıyor

Yüzyılın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat ve sonrasında meydana gelen depremler sonrasında Tüm Türkiye gibi Edremit ilçesi yerel yönetimler, STK’lar, Edremit halkı depremzedeler için seferber oldu. Depremlerin ardından yaklaşık 5000 bin vatandaşımız Edremit ilçesinde otellerde, pansiyonlarda ve evlerde misafir edildi, edilmekte.  İlk günden itibaren gerek deprem bölgesinde gerekse ilçemize gelen depremzedelerin ihtiyaçları, Edremit Ticaret Odası, […]

 ETO-Edremit Kaymakamlığı İş Birliğiyle Yardımlar Depremzedelere Ulaşıyor

22.03.2023 - 14:40

Güncelleme : 22.03.2023 - 14:40
4 defa okundu

Yüzyılın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat ve sonrasında meydana gelen depremler sonrasında Tüm Türkiye gibi Edremit ilçesi yerel yönetimler, STK’lar, Edremit halkı depremzedeler için seferber oldu. Depremlerin ardından yaklaşık 5000 bin vatandaşımız Edremit ilçesinde otellerde, pansiyonlarda ve evlerde misafir edildi, edilmekte. 

WhatsApp Image 2023-03-21 at 20.18.07

İlk günden itibaren gerek deprem bölgesinde gerekse ilçemize gelen depremzedelerin ihtiyaçları, Edremit Ticaret Odası, oda üyeleri ve hayırsever Edremit halkının bağışları karşılanmıştır ve karşılanmaya devam etmektedir. Depremzedelerin ilçemize gelmeye başladıkları andan beri, Edremit Ticaret Odası, Edremit Kaymakamı Sayın Ahmet Odabaş ve Edremit Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı iş birliği içinde yardım çalışmalarını sürdürmekte ve bu süreçte depremzedelere destek olmak adına büyük çaba sarf etmektedir.  

WhatsApp Image 2023-03-21 at 20.18.07 (1)

Başlamasına az bir süre kalan Ramazan ayı öncesinde zor günlerde desteklerini esirgemeyen hayırsever ETO üyeleri ve Edremit halkının katkılarıyla bölgemizde bulunan depremzede ailelere 150 adet gıda kolisi ve 140 adet (40 aile için) kıyafet için hediye çeki temin edilerek ETO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Aksu tarafından Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş’a teslim edildi. 

Bu süreçte yardımlarını esirgemeyen, her daim destek olan tüm hayırseverlere teşekkür ederiz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın