KENDİ BİNALARIMIZDA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

KENDİ BİNALARIMIZDA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ Altıeylül Belediyesi birimleri yeni hizmet binalarına taşındı. “GÜZEL HİZMETLERİMİZİ ALTIEYLÜLÜMÜZLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ” İlgili Haber Trafik Haftası’nda çocuklar eğlenirken öğrendiler Altıeylül Belediyesi birimleri çarşı merkezde bulunan Altıeylül Belediyesi binasını boşaltarak vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için Belediye birimleri yeni yerlerinde Altıeylüllü vatandaşlara hizmet verecek. “BİRİMLERİMİZİ KENDİ HİZMET BİNALARIMIZA TAŞIDIK” […]

 KENDİ BİNALARIMIZDA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

14.07.2023 - 23:27

Güncelleme : 14.07.2023 - 23:27
2 defa okundu

KENDİ BİNALARIMIZDA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

Altıeylül Belediyesi birimleri yeni hizmet binalarına taşındı.

“GÜZEL HİZMETLERİMİZİ ALTIEYLÜLÜMÜZLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Altıeylül Belediyesi birimleri çarşı merkezde bulunan Altıeylül Belediyesi binasını boşaltarak vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için Belediye birimleri yeni yerlerinde Altıeylüllü vatandaşlara hizmet verecek.

“BİRİMLERİMİZİ KENDİ HİZMET BİNALARIMIZA TAŞIDIK”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı“Birimlerimizi kendi hizmet binalarımıza taşıdık. Yeni binamız yapılana kadar birimlerimiz; Hasan Can Kültür Merkezi, Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi, Sultan Alpaslan Kültür Evi, Paşaköy’de bulunan depomuz, Çınarlıdere Mezarlığımız ve Pamukçu Hizmet binamızda hizmet vermeye devam edecekler.

“YENİ HİZMET BİNAMIZIN İHALESİNE ÇIKACAĞIZ”

Yeni belediye hizmet binamız bu yıl ihalesini yapıp temelini atarak projemizi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bilindiği gibi Balıkesir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi tarafından projesi çizildi ve şuanda ihaleye hazır durumda. İnşallah bundan önce olduğu gibi bundan sonra da en güzel hizmetleri Altıeylülümüzle buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın