GÜRE’DE ALTYAPI GÜÇLENDİRİLİYOR

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri altyapı güçlendirme çalışmaları kapsamında Güre Cumhuriyet Mahallesi’nde çalışmalara devam ediyor. Edremit Belediyesi kent genelinde yağmur suyu hattı çalışmalarını sürdürüyor. Güre Cumhuriyet Mahallesi Barbaros Caddesi’nde yağmur suyu hattı döşeyerek su baskını ve taşkınları önlemek için çalışıyor. Kötü hava koşullarında yaşanabilecek olumsuzlukları engellemek için mevcut hatları yenileyen ekipler, yeni hatları da […]

 GÜRE’DE ALTYAPI GÜÇLENDİRİLİYOR

05.01.2023 - 16:48

Güncelleme : 05.01.2023 - 16:48
2 defa okundu

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri altyapı güçlendirme çalışmaları kapsamında Güre Cumhuriyet Mahallesi’nde çalışmalara devam ediyor.

güre mahallesi (6)

Edremit Belediyesi kent genelinde yağmur suyu hattı çalışmalarını sürdürüyor. Güre Cumhuriyet Mahallesi Barbaros Caddesi’nde yağmur suyu hattı döşeyerek su baskını ve taşkınları önlemek için çalışıyor. Kötü hava koşullarında yaşanabilecek olumsuzlukları engellemek için mevcut hatları yenileyen ekipler, yeni hatları da ekleyerek oluşabilecek sıkıntıları ortadan kaldırıyor. Güçlü bir altyapı için sahada görev başında olduklarını belirten yetkililer en kısa sürede mevcut çalışmaların tamamlanarak tespit edilen noktalarda altyapı güçlendirmesinin devam edeceğini ifade ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın