KARESİ BELEDİYESİ TEMİZLİK EKİBİ DEPREM BÖLGESİNDE

  Depremin yaralarını sarmak için seferber olan Karesi Belediyesi, arama kurtarma ekibinden sonra bölgedeki temizlik çalışmalarına destek veriyor. Karesi Belediyesi’nin bir temizlik kamyonu ve personelleri Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde çalışmalara başladı. İlgili Haber BAŞKAN ORKAN İSTİŞARELERİNİ SÜRDÜRÜYOR Karesi Belediyesi, deprem bölgesindeki olumsuzlukları en aza indirmek ve yurttaşların sağlığını korumak amacıyla çevre temizliği çalışmalarına ekipleriyle destek veriyor. […]

 KARESİ BELEDİYESİ TEMİZLİK EKİBİ DEPREM BÖLGESİNDE

13.02.2023 - 16:47

Güncelleme : 13.02.2023 - 16:47
1 defa okundu

 

Depremin yaralarını sarmak için seferber olan Karesi Belediyesi, arama kurtarma ekibinden sonra bölgedeki temizlik çalışmalarına destek veriyor. Karesi Belediyesi’nin bir temizlik kamyonu ve personelleri Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde çalışmalara başladı.

temizlik (2)

Karesi Belediyesi, deprem bölgesindeki olumsuzlukları en aza indirmek ve yurttaşların sağlığını korumak amacıyla çevre temizliği çalışmalarına ekipleriyle destek veriyor. Bölgedeki salgın ve hastalık riskine karşı harekete geçen Karesi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kahramanmaraş Elbistan’da yoğun mesaiyle çalışmaya başladı. 

temizlik (3)

Haftasonu Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş ve Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan tarafından deprem bölgesine uğurlanan ekip Pazar günü ulaştıkları bölgede çalışmalara başladı.

BAŞKAN ORKAN: “DEPREM BÖLGESİ İÇİN SEFERBER OLDUK”

İlçede devam eden temizlik çalışmalarına ve dayanışmaya dikkat çeken Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, “Devletimizin tüm kurumlarıyla seferber olduğu deprem bölgesinde ihtiyaçları karşılamak için ilk andan itibaren hızla çalışıyoruz. Kaymakamımız Metin Arslanbaş ile birlikte bölgede temizlik ihtiyacını karşılamak üzere yola çıkan arkadaşlarımızı uğurladık. İlk andan beri deprem bölgesinde üzerimize düşen ne varsa yapmaya gayret gösteriyoruz. Haftasonu bölgeye gönderdiğimiz temizlik ekiplerimiz ulaştıkları gün temizlik ve hijyen sorunlarına karşı hızla genel temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bölgedeki yurttaşlarımızın yararlarını sarmak için özveriyle görev yapan Karesi’nin ekiplerine kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Karesi Belediyesi ayrıca önümüzdeki günlerde bölgeye temizlik ve hijyen malzemeleri yollayacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın