TEMİZ BURHANİYE İÇİN EKİPLER HEP SAHADA

Burhaniye Belediyesi temizlik ekipleri; sabahın erken saatlerinde başlayıp mahallelerde, cadde- sokak ve parklarda temizlik çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Daha temiz bir Burhaniye için 7 gün 24 saat çalışan ekipler, rutin temizlik çalışmalarıyla birlikte diğer temizlik uygulamalarını da sürdürürken, sokakların, çöp konteynerlerinin ve parkların hijyenik olmasına oldukça dikkat ediyor. Geçtiğimiz yıl hayata geçen çöp taksi uygulaması ile, […]

 TEMİZ BURHANİYE İÇİN EKİPLER HEP SAHADA

09.10.2023 - 19:53

Güncelleme : 09.10.2023 - 20:02
1 defa okundu

Burhaniye Belediyesi temizlik ekipleri; sabahın erken saatlerinde başlayıp mahallelerde, cadde- sokak ve parklarda temizlik çalışmaları aralıksız sürdürüyor.

Daha temiz bir Burhaniye için 7 gün 24 saat çalışan ekipler, rutin temizlik çalışmalarıyla birlikte diğer temizlik uygulamalarını da sürdürürken, sokakların, çöp konteynerlerinin ve parkların hijyenik olmasına oldukça dikkat ediyor.

Geçtiğimiz yıl hayata geçen çöp taksi uygulaması ile, dar sokaklarda oluşan trafik probleminden dolayı geç müdahale edilebilen bölgelere de kolay erişilebilirlik sağlayan ekipler; gelen talep ve şikayetlere yönelik anlık müdahalelerle devamlı hizmet için sahada.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın