TUZCUMURAT MAHALLE EVİ YÜKSELİYOR

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın projelerinden biri olan Tuzcumurat Mahalle Evi’ndeki çalışmalar hızla ilerliyor. Edremit’te yapılması planlanan mahalle evlerinin ilki olan Tuzcumurat Mahalle Evi’nin temeli geçtiğimiz ay düzenlenen törenle atılmıştı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın talimatıyla yapım çalışmaları hızla devam eden Tuzcumurat Mahalle Evi’nde gelenek ve görenekler yaşatılacak. 2255 metrekarelik arazi alanı üzerine […]

 TUZCUMURAT MAHALLE EVİ YÜKSELİYOR

26.01.2023 - 16:25

Güncelleme : 26.01.2023 - 16:25
2 defa okundu

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın projelerinden biri olan Tuzcumurat Mahalle Evi’ndeki çalışmalar hızla ilerliyor.

Edremit’te yapılması planlanan mahalle evlerinin ilki olan Tuzcumurat Mahalle Evi’nin temeli geçtiğimiz ay düzenlenen törenle atılmıştı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın talimatıyla yapım çalışmaları hızla devam eden Tuzcumurat Mahalle Evi’nde gelenek ve görenekler yaşatılacak. 2255 metrekarelik arazi alanı üzerine yapılan mahalle evi projesinde; 1175 metrekarelik kapalı alanda 500 kişilik düğün salonu yer alacak. Hayır yemeği salonları, kurslar, kadınlar için el emeği merkezi, çeşitli etkinliklerin yapılacağı toplantı salonları, mahalle ekmek fırınlarının da bulunacağı mahalle evinde mahallenin kültürü yaşatılacak.

mahalle evi (2)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın