YAZARLARA BÜYÜK İLGİ

Beyza Alkoç ve Doğukan Adal’ın imza gününde uzun kuyruklar oluşturan gençler sevdikleri yazarları 3. Altıeylül Kitap Fuarı’nda görmekten büyük mutluluk duydu. SIRANIN SONU FUAR ALANINI AŞTI Binlerce genç kitap imzalatmak için uzun kuyruklar oluştururken, sıranın sonu fuar alanını aştı. Altıeylül Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 3.ncüsünü düzenlemiş olduğu 3.ncü Altıeylül Kitap Fuarı büyük […]

 YAZARLARA BÜYÜK İLGİ

29.05.2023 - 8:30

Güncelleme : 29.05.2023 - 8:32
0 defa okundu

Beyza Alkoç ve Doğukan Adal’ın imza gününde uzun kuyruklar oluşturan gençler sevdikleri yazarları 3. Altıeylül Kitap Fuarı’nda görmekten büyük mutluluk duydu.

SIRANIN SONU FUAR ALANINI AŞTI

Binlerce genç kitap imzalatmak için uzun kuyruklar oluştururken, sıranın sonu fuar alanını aştı.
Altıeylül Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 3.ncüsünü düzenlemiş olduğu 3.ncü Altıeylül Kitap Fuarı büyük ilgi görmeye devam ediyor. 27 Mayıs Cumartesi günü Beyza Alkoç ve Doğukan Adal gençler tarafından yoğun ilgi gördü.
Beyza Alkoç ve Doğukan Adal’ın kitaplarını imzalatmak için sıra bekleyen kitapseverler, “Altıeylül Belediye Başkanımız Hasan Avcı’ya teşekkür ediyoruz. İstanbul’da olan yayın evlerini Balıkesir’e getirdikleri için çok mutluyuz. Sevdiğimiz yazarlar ile buluşup kitaplarını imzalatmak ise ayrı bir mutluluk duyduk” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın