Başkan Deveciler, Pelitköy Mahallesi’ndeki Hemşehrileriyle Buluştu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Meclis Üyesi Adayları ile beraber dün akşam Pelitköy Mahallesi’nde hemşehrileri ile buluştu. Burhaniye için son 5 yılda yapılan faaliyet ve hizmetleri vatandaşlara aktaran Başkan Deveciler, gelecek 5 yıl içinde Burhaniye’ye vizyon katacak projelerini vatandaşlarla paylaştı. İlçesine hizmet etmekten gurur ve mutlululuk duyduğunu […]

 Başkan Deveciler, Pelitköy Mahallesi’ndeki Hemşehrileriyle Buluştu

14.03.2024 - 11:27

Güncelleme : 14.03.2024 - 11:27
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Meclis Üyesi Adayları ile beraber dün akşam Pelitköy Mahallesi’nde hemşehrileri ile buluştu.

Burhaniye için son 5 yılda yapılan faaliyet ve hizmetleri vatandaşlara aktaran Başkan Deveciler, gelecek 5 yıl içinde Burhaniye’ye vizyon katacak projelerini vatandaşlarla paylaştı.

İlçesine hizmet etmekten gurur ve mutlululuk duyduğunu ifade eden Başkan Deveciler, “Bu akşam Pelitköy Mahallesi’ndeki hemşehrilerimizin bizlere olan inançlarını ve desteklerini kalbimizde hissettik. Ortak akıl ile yönettiğimiz Burhaniye’mizi hak ettiği yerlere taşımak için hemşehrilerimizin önerileri ve talepleri bizler için ayrı bir önem taşıyor. Bizlere yaşatılan bu duygu dolu buluşmada Pelitköy Meydanı’nı hıncahınç dolduran, desteklerini her zaman yanımızda hissettiren tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Güzel Burhaniye’mize hizmet etmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Coşku ve sevgi dolu bir kalabalıkla gerçekleşen Pelitköy Mahallesi’ndeki buluşma kalpleri ısıttı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın